Головна » Файли » Мої файли

Наказ про зарахування учнів у 1 клас
[ Викачати з сервера (17.1 Kb) ] 05.31.2019, 8:16 AM

Галичанівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» 81523 Львівська область, Городоцький район с. Галичани, вул. Шкільна, 2, тел. (03231) 26-649 е-mail: klymkovolodymyr@gmail.com Код ЄДРПОУ 22345171

Наказ

1. р. с. Галичани № 7

Про зарахування учнів у 1 клас

На виконання ст.3 Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», п.4 наказу МОН України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» № 367 від 16.04.2018 року, Статуту навчального закладу, згідно заяв батьків та пакету документів (копії свідоцтва про народження дитини, оригіналу медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о).

НАКАЗУЮ:

1.Зарахувати учнями 1 класу:

2. Діловоду Мозолі Ю.В. внести прізвища учнів до алфавітної книги до 14.06.2019 р..

3. До 01.09.2019 р. класоводу Косик Л.Д. оформити особові справи учнів.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Балу І.Я..

Директор НВК __________________ В.Р. Климко

З наказом ознайомлені: ________________ Ю.В.Мозола