Головна » 2017 » Грудень » 24 » Свято Миколая
Свято Миколая

Цього року до діток у Галичанівський НВК завітав довгожданий гість з небес Святий Миколай. Учні 1-4 класів підготували святкову виставу. Хлопчики 1-2 класу зіграли ролі Сніговичків. Дівчатка 2-3 класів були Сніжинками. Звірят у зимовому лісі чудово зіграли хлопчики 3 класу. Троє першокласниць зіграли ролі Зірочок. У головних ролях були Ангели, учениці 4 класу, Чортик та Миколай.
Сніговички та Сніжинки розвеселили гостей веселим танком. Також танцював і Вітер із Зірочкою. Діти виконували пісні: «Доброта Миколая», «Світом Миколай Мандрує», «Засяяли зорі в небеснім просторі», «Ходить по землі Святий Миколай», «Кришталева зимонька», «Зимонька весела», «За вікном летять сніжинки».
Свято принесло багато позитивних емоцій і глядачам і самим маленьким артистам. У кінці вистави Миколай роздав усім діткам подарунки. Діти разом із глядачами заспівали «Ой хто, хто Миколая любить».

Переглядів: 252 | Додав: vladechak | Рейтинг: 0.0/0